Recent Posts

Posted in Uncategorized

Prindërit ndalojnë vajzën të martohet me djaIin sepse punonte në ndërtim, pas 10 vitesh kur e shikojnë pendohen

Në këtë histori, një burrë ndan përvojën e tij rreth asaj që ndodhi kur statusi dhe paraja bëhen prioritet mbi dashurinë. 20 vjet më parë,…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Gjen një letër në pazarin e Korçës, vajza shpërthen në lot kur e lexon (foto)

Teksa ishte duke ecur në rrugicat e bukura të Korçës, një vajzë e re është befasuar ku në rrugë ka parë një letër të veçantë,…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

E rende ne Tirane/ E reja ne Tirane tërhiqet zv.arrë për shkallësh, shp.ulla dhe gr.ushta kokës

Mesa duket diçka nuk po shkon siç duhet me brezin e ri që po rritet! E bëjmë këtë pohim nisur nga rastet e shumta të…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Të prek shpirtin…/ Zbulohet detaji, Ja si ndërroi jetë 24 vjeçarja shqiptare

Një 24-vjeçare ka ndë rruar jetë ditën e djeshme në Klinikën Sportive në Kosovë si p asojë e infektimit me C0vid. Mësohet se e reja…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Olsa Muhameti merr vendimin për Atdheun, tregon a do kthehet apo jo në Për’Puthen/ Deklarata po përhapet me shpejtësi

Fotot ku Atdheu darkonte me Antonelën, një takim që po xhirohej nga kameramanë bëri që menjëherë të përflitej për një rikthim të ish-konkurrentit. Të vërtetën…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ndahet nga jeta në moshën 38 vjeçare ylli i Big Brother, lajmi konfirmohet nga miku i saj

Eshte ndare nga jeta në moshën 38 vjeç Nikki Grahame. Ndarja nga jeta e yllit të Big Brother Britanik u konfirmua në…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Historia që na perloti të gjithëve/ Jetimja nuk ka festuar kurrë ditëlindjen, zemrën e ka të ngarkuar me d himbje

Në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 këtë të premte u transmetua historia e një vajze në Rrëshen. Vajza e mitur quhet Jonida. S’ka festuar…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

“Po mendon për mua?”/ Mevlani nuk ia kursen përgjigjen Ledjanës: Ashtu siç…

Ledjana dhe Mevlani prej disa ditësh janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin në emisionin “Për’puthen”. Por pavarësisht kësaj, ata sërish kanë debate të forta, e të…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Me “Range Rover”, Edi Ramën e ndalon policia në Vlorë

Kryeministri Edi Rama vjen ndryshe mbrëmjen e kësaj të diele. Atë e ndalon policia, teksa ndodhet në Vlorë. Si rrallë herë, në timon është vetë…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Turp i madh/ “Kush do e mbajë nënën?”/ Vëllezërit nga Kukësi rr.ihen me njëri-tjetrin

Dhu.na në familje ka shpërthyer gjatë pandemisë sa kohë kufizimet na mundësuan më tepër orë qëndrimi në banesë dhe për rrjedhojë më tepër orë pranë…

Continue Reading...