Aksident i rëndë/ Kamioni përplaset me autobusin, pamje tejet të rënda…(Foto)

0
417

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Shkabaj të Prishtinës ku një autobus është përplasur me një kamion.

Nga ky aksident janë shkaktuar dëme materiale, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Akoma nuk dihen shkaqet që çuan deri te ky aksident.

Policia e Kosovës vazhdimisht u bën apel të gjithë pjesëmarrësve në trafik për respektimin e rregullave dhe kujdes të shtuar.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here