Bëri bujë në media lajmi se do konkurrojë për çmimin 100 mijë euro, Riselda Sejdija thyeh heshtjen: Së shpejti do më…

0
26


Në media është përfolur se koreografia dhe balerina e njohur, Riselda Sejdia do të jetë pjesë e spektaklit të njohur Big Brother Vip, por vetë Riselda ka zbuluar se nuk është e vërtetë pasi ajo do të jetë pjesë e Dance Reality Show “T’ka mami yll”, që pritet të nisë shumë shpejt në ekranin e ABC.

Ajo ka postuar një foto dhe ka treguar se do të jetë një nga anëtarët e jurisë.

Kujtojmë që pak ditë më parë, u zbulua se pjesë e jurisë së “T’ka mami yll” do të jetë edhe moderatorja Erjona Rusi ndërsa drejtuese është përzgjedhur bukuroshja, Ilda Bejleri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here