Kryeministri Rama jep lajmin për njohjen e patentave shqiptare në Gjermani

Kryeministri Rama jep lajmin për njohjen e patentave shqiptare në Gjermani. Gjatë replikave me një komentues në rrjetin social Facebook, kryeministri Edi Rama informoi...

Parashikimi i cuditshem per 12 shenjat e horoskopit nga Paolo Fox

DASHI: Do të ndiheni këtë javë disi të pështjelluar. Diçka ju shqetëson, por yjet ju këshillojnë të mos e lëshoni veten. Mundohuni të ndryshoni...

Edi dhe Ada kapen “mat” jashtë emisionit, dalin pamjet

Edi dhe Ada janë dy konkurrentët e “Për’puthen” të cilët së fundi kanë shprehur haptas pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin. Përsëri rregullat e këtij...

Autoboti kthehet përmbys në Prrenjas, rruga mbushet me naftë

Një autobot me naftë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Prrenjas-Pogradec, në pjesën malore të Qafë Thanës. Mësohet se autoboti ka qenë duke...

Nipi i merr jetën xhaxhait, më pas dhe vetes

VLORE Një ngjarje brenda një familjeje ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë. BW raporton se ngjarja ka ndodhur brenda një familjeje, fshatin Llakatund. Nga...

120 persona mbërrijnë në spital, dyshohet për helmim të ujit

Për dy ditë në urgjencën e infektivit dhe atë të pediatrisë të spitalit të Krujës janë paraqitur rreth 120 persona me diarre dhe...

Ish-e dashura e Granitit hyn në Big Brother, ja çfarë do ndodh me Fifin!

Një nga lidhjet më të përfolura në Big Brother VIP këtë edicion është ajo e Granitit dhe Fifit. Graniti i tha këngëtares se...

Çfarë sjell java e fundit e tetorit për 12 shenjat e zodiakut? Parashikimi i...

DASHI Per juve te shenjes se Dashit java fillon me një gjashtkendesh të favorshem midis Afërditës në shenjën e Shigjetarit dhe Jupiterit në Ujor...

25 tetor 1917, u çel “Liceu Francez” në Korçë

Më 25 tetor 1917 u çel Liceu Francez në Korçë. Liceu Francez ishte një institucion i arsimit të mesëm, i cili u çel...

Të vaksinuar 60% e studentëve/ Korçë, në mësim hyjnë edhe të pavaksinuarit

Në Universitetin Fan Noli në Korçë janë vaksinuar deri tani rreth 60% e studentëve një pjesë prej të cilëve kanë marrë të dyja...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest article

Kryeministri paralajmëron vendet e Europës: Do të nisë Lufta e Tretë Botërore!

Kryeministri polak Mateusz Moraëiecki tha se Komisioni Europian rrezikon të ndezë “fillimin e luftës së tretë botërore” nëse nuk i jep dritën jeshile planit...

The Hottest Hairstyle at Fashion Week Is Not on the Runways

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

Day 3 of Spring 2016 New York Fashion Week’s most inspiring

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...
error: Alert: Content is protected !!