Dalin detaje të dhimbshme/ Vrau djalin dhe telefonoi policinë: Hajdeni se vrava djalin tim

0
658

Një biznesmen është qëlluar për vdekj e në mes të Prishtinës ndërsa edhe më të rëndë e bën ngjarjen fakti që i dyshuari kryesor për aktin e rëndë është vetë babai i tij.

Ky i fundit tashmë ar res tuar dhe i është sek uestru ar ar ma që dyshohet se është përdorur në këtë ngjarje t ra gjike që shokoi kryeqytetin kosovar, ndërsa mediat kosovare raportojnë se ai vetë ka njoftuar po licinë duke thënë: e vrava djalin.

Albert Krasniqi ka qenë i martuar me ish-missin e Kosovës Besa Gashi, por i kishin dhënë fund martesës pas disa kri zave në të shkuarën.

Mësohet se ata kanë një vajzë. Burime për Indeksonline bënë të ditur se v iktima ka pasur probleme familjare dhe se ikishte k ër cënuar të afërmit e tij prej disa ditësh në mënyrë që t`i plotësonin kushtet që ai kërkonte.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here