Drejtoresha e ISHP del me paralajmërimin e f/rikshëm për të gjithë ne: Nesër pritet çudia…

  0
  20

  Mbrëmjen e djeshme në Air Albania u mbajt ndeshja Shqipëro-Poloni. Sot gjatë një takimi me student në Elbasan, Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik Albana Fico ka paralajmëruar shtim të rasteve të reja me COVID.
  “Popullata duhet të përgjigjet. I them të gjitha këto gjëra. Në fakt kjo është gjëja kryesore të mbrojmë veten. Askush nuk duhet të vënë në fajësimin e vetes për një vaksinë që e nuk e bëri, për masat që nuk i respektoi për faktin që shkon te arena me 22 mijë tifozë dhe pritet nesër çudia, historia. /korrieri

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here