Dri/thëruese/ Kishte 5 ditë e larguar nga shtëpia, mësuesja vlonjate u gjet e v/dekur, dora e ngrirë në ujë, vuante nga…

  0
  29

  Mëngjesin e sotëm është identifikuar vi ktima që u gjet në zonën e Petroliferës në Vlorë. Bëhet me dije se gruaja është identifikuar si Nadire Nelaj, 72-vjeç, e cila ishte larguar rreth 5 ditë më parë nga banesa e saj.
  Nelaj, kishte dalë nga banesa e saj në qytetin bregdetar rreth orës 07:30 të mëngjesit të 8 tetorit dhe që prej asaj dite nuk është kthyer më. Sipas familjarëve, e moshuara 3 muajt e fundit kurohej nga ankthi. Vijon…  /korrieri

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here