E frikshme në Tiranë/ I moshuari ëshë gjendet i vdekur brenda banesës

0
395

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrugën “Migjeni” në Tiranë, ku një i moshuar ëshë gjetur i vdekur brenda banesës. Sipas asaj që raportojnë fqinjët, dyshohet se i moshuari ka ndëruar jetë para një jave.

Ata kanë njoftuar menjëherë Policinë për shkak se askush s’e kishte parë të moshuarin prej ditësh dhe kundërmimit të aromës së trupit të dekompozuar në banesë. Viktima dyshohet të jetë rreth 65-vjeç dhe prej vitesh jetonte i vetëm.

Banorët shtojnë gjithashtu se ai jetonte prej disa muajsh pa ujë dhe energji elektrike në banesë, për shkak se ia kishin prerë pasi nuk kishte shlyer detyrimet.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here