E frikshme/ Tërmeti shkund vendin në të njëjtën ditë dhe të njëjtën orë si para dy vitesh

0
898

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë dhe në kryeqytet.

Vlen të theksojmë se para dy vitesh më (21.shtator 2019) në të njëjtën orë ka ndodhur lëkundja e fortë me rreth 4.9 ballë e cila më pas u pasua me tërmetin tragjik të 26 nëntorit.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here