E mbani mend Marsida Qatjan?. Ja mesazhi që i habiti të gjithë

0
409

Vajza nga Kavaja u bë e njohur pas ngjarjes që ndodhi në banesën e saj në Kavajë. Ajo ishte në qëndër të vëmëndjes muajin që lamë pas, dhe tani eshte rikthyer me nje postim ne profilin e saj ne Facebook.

Pasi u mor në pyetje në prokurori disa herë pas deklaratave të saj kishte marrë 20 milionë lekë të vjetra si shpërblim për të mbyllur gojën, nëna e tre fëmijëve ka dhënë sërish një mesazh për dikë në rrjetet sociale.

Nuk dihet saktësisht se çfarë po kalon në mendjen e saj në këto momente por me siguri që ky mesazh i ka habitur të gjithë.

Marsida Qatja u bë personazh i njohur pas vrasjes që ndodhi në banesën e saj në Kavajë. Ajo u vu më 17 tetor nga gjykata e Kavajës nën masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje”, me arsyetimin se Marsida ka një fëmijë vetëm 2 vjeç, e që duhet ta ushqejë me gji.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here