E pazakontë/ “Dilni nga studio”. Zv presidentja e shtetevet e bashkuara po shkonte ne studio, dy gazetaret i nxjerin jashte

0
209

Një situatë e pazakontë ka ndodhuir gjatë një emisioni në televizionin amerikan ABC, ku dy moderatore janë përzënë nga studio pasi ka rëzultuar positive me COVID ndonëse ishin vaksinuar.

Ana Navaro dhe Sunny Hostin u larguan nga studio televizive disa minuta pasi zv.Presidentja e SHBA Camala Harris do dilte për një intervistë në studio.

“Ju të dy duhet të largoheni nga studio,” erdhi një zë nga pas kamerave.

Emisioni u ndërpre për disa minuta dhe filluan reklamat. Pasi rifilloi iu bë me dije shikuesve se Sunny dhe Anna duket se kanë rezultuar pozitive për COVID-19 dhe duhet të largoheshin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here