E pazakontë/ E mitura shqiptare gjen portofolin plot me para, gjesti i saj po bën bujë në media –

0
288


Një vajzë nga Gjilani ka befasuar gjithë opinionin publik me gjestin e saj. E mitura ka gjetur një portofol brenda të cilit kishte një shumë të konsiderueshme parash.

Ajo ia ka dorëzuar babait të saj, shtetasit A. N., duke i kërkuar që ta dorëzonte në polici. Lajmi është bërë i ditur nga vetë uniformat blu, të cilat thanë:

“Me këtë rast, Drejtoria Rajonale e Policisë, stacioni policor në Gjilan ka falënderuar vajzën e mitur dhe babain e saj për gjestin human dhe shembullor me rastin e dorëzimit të portofolit të gjetur”.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here