E rëndë në Fushë Krujë/ jë person dergjet i shtrirë në mes të rrugës pasi u përplas nga makina

0
419

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fushë Krujë. Siç shihet nga pamjet e dërguara në redaksinë tonë nga një qytetar, një person është përplasur nga makina dhe ndodhet i shtrirë në mes të rrugës. Ende nuk dihet gjendja e tij apo nëse ambulanca ka mbërritur në vendngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here