I dashuri me rr*ahu ba*rbarisht se nje shoqe i kishte folur keq per mua

0
251

Ndodh që marrëdhëniet në çift të krisen papritur dhe në momentin më të parë të dalin në pah problemet. Pikërisht në për këtë çështje ka shkruar në redaksinë tonë një vajzë 23-vjeçare, e cila rrëfen se një javë më parë është dh*unuar nga bashkëjetuesi i saj vetëm se një femër jetë ka hyrë në mes dhe i ka folur keq për të. Ajo shton se kishte një javë që ishte ndarë me bashkëjetuesin pasi ai e tradhtonte vazhdimisht, ndonëse kishin tre vjet të lidhur së bashku. Pas ndarjes, vajza tjetër i ka shkruajtur bashkëjetuesit të 23-vjeçares, ndonëse ishin të fejuar dhe nuk e kishin bërë publike ndarjen. Vajza shton në rrëfimin e saj se është kër*cënuar vazhdimisht nga ajo dhe se do ta ndante nga i dashuri.

Ndërkohë ky i fundit i nxitur nga fjalët e këqia, ka shkuar dhe e ka rr*ahur bar*barisht atë. Vajza shton se shkak për tragjeditë bëhen pikërisht këto lloj femrash që ndërhyjnë në mes të çifteve. Më poshtë jepet rrëfimi i plotë i 23-vjeçares.

Mesazhi i qytetares:

Pershendetje joq Un jam nje vajze qe para nje jave jam dhu*nuar barbarisht pa te drejt nga bashkjetusi im vetem se nje femer qe hyri ne mes i kishte folur fjal te keqija per mua. Un kisha nje jav qe isha ndar nga ai sepse gjithmon me tradhetonte .Po ashtu the asaj qe shkaktovi gjith kte qe per pak do ishte tragjedi i kishte shkruajtur vet me kishte shar dhe ai te ajo dhe i dha shkak e asaj qe te m shante, se kur me shau ai dhe ajo aq deshte. Un dua te dale ktu ajo lloj specie qe m shkatroi jeten. Le qe me iken 3 vjet lidhje dhe e doja shum pafund ate njeri.. dhe prap me tha mir ta beri qe te rahu te te kishte vrar me mir.Kshu kishte nisur muhabeti e dinte shum mir qe ne ishim te fejuar se nuk e kishim ber publike ndarjen dhe ajo i ktheu pergjigje kishin folur gjith naten bashk keq per mua dhe me beri bllok. Kjo femra me ka ke*rcenuar gjithmon qe do me ndante nga i dashuri. Per shkak te fjalve qe i kishte ajo ai erdhi te shpia ime me mori me zor m shpuri diku ku nuk kishte njeri dhe me ka r*ahur si kafsh ma tha dhe arsyen qe ajo ishte qe i kishte then. Kte gje duhet ta postoni me patjeter se gjithmon nga kto lloj femrash ndodhin tragjedit qe vrasin meshkujt. Le si hyjne ne mes po edhe ja bejne mendjen der ne ate pik qe ata te vrasin ate qe deri dje kan dashur. Edhe shkojne me te tjera edhe duan ta mbajn gruan apo te dashuren si pronen e tyre. Ngjarja ndodhi ato dit kur u vraan dhe ato dy 23 vjecare dhe un jam ber me trauma as nuk ha as nuk fle mendoja qe mund te isha dhe un nje nga ato sepse dhe un jam 23 vjec.E keqja vetem nga nje femer qe hyn ne mes i vjen cdo cifti. Ska problem edhe nese nuk postohet po doja qe dhe ajo ta merrte ate qe meriton se policia nuk u mor fare me ate. Nuk dua te jet ajo e qet pas asaj qe shkaktoi dua te marre ate qe meriton se un mund te kisha vdekur. Ajo edhe nqs te dinte dicka mos e tregonte kur e dinte qe ai ka god*itur me par edhe dike tjeter me thi*ke, por ate donte ajo qe te me vriste ai mua. Dhe tani ajo ri e qet vazhdon jeten e saj sikur nuk beri asgje, nderkoh mua mu shkatrua jeta un mund te beja 6 dit e vde*kur sot nqs nuk do ishte personi tjeter prezent qe e hoqi mos me dhu*nonte me. Duhen ber publike kto kauza se nga kto meren jete dhe vdesin njerez te pafajshem. Dhu*nohen njerez te pafajshem, nga kto llloj femrash!

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here