Kërrcet grushti/ Grushte e shkelma te ndeshja Vllaznia-Tirana, boksieri Alban Beqiri provokon keq, ndërhyn…

0
240

Dhunë dhe përplasje në pallatin e sportit Qazim Dervishi në kampionatin kombëtar të boksit.

Boksieri Tiranas provokon tifozerinë dhe ekipin e Vllaznisë, përplasje me grushta. Ndërpritet ndeshja.

Sot po zhvillohen ndeshjet finale të boksit ku Vllaznia dhe Tirana janë pretendente për titull. Protagonist ishte boksieri Tiranes Alban Beqiri. Ndërhyn edhe policia e shtetit.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here