LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në mes të Tiranës, ka të plagosur –

0
90


Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në ‘Rrugën e Kavajës’, ku një shtetas me inicialet M.V., ka përplasur një cciklist rreth 50 vjec.

Sipas njoftimit të Policisë, 50 vjecari ende i paidentifikuar është dërguar në spital ku po merr trajtim mjekësor.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 11.09.2021, rreth orës 21:05, në Rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin M. V.,  ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here