Lajm i fundit/ Britma dhe ulërima, një person i shtrirë në tokë (Foto e rëndë), çfarë ndodhi? Detajet e para –

0
30


Një aksident është shënuar pak më parë në qytetin e Vlorës në rrugën Transballkanike.

Një person ka mbetur I plagosur.

Ai ka qenë duke lëvizur me motor, kur është përplasur nga një makinë. Qytetarët e pranishëm në zonë i kanë dhënë menjëherë ndihmë të plagosurit, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur edhe policia.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here