LAJM I FUNDIT/ Lëvizja bombë e Ambasadores Yuri Kim, ja me kë u takua ‘fshehurazi’ në lokal (Pamjet) –

0
68


Ambasadorja Yuri Kim është fotografuar sot nga mediat teksa takon në ambientet e një lokali në Tiranë, aktivisten shqiptare në SHBA Evi Kokalari.

Kjo e fundit ka kundërshtuar fort vendimin e Lulzim Bashës për të përjashtuar Sali Berishën nga grupi parlamentar, dhe ka deklaruar se kreu i PD është po ashtu i padëshirueshëm në SHBA.

Nuk dihen arsyet e këtij takimi mes Kim dhe Kokalarit, e cila njihet po ashtu dhe një mbështetëse e madhe e ish-presidentit Donald Trump.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here