Lajm i Fundit/ Panik dhe tmerr në ambientet e Kadastrës, çfarë ndodhi aty? Dalin Detajet e para –

0
23


Një zjarr ka rënë pak më parë në ambientet e Kadastrës së Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se zjarri ka rënë fillimisht në sallën e serverave dhe më pas është përhapur në gjithë godinën.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe as se sa janë dëmet materiale

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here