Lajm i Fundit/ Plas arma që në mëngjes, Policia jep Njoftimin e rëndë –

0
30


Policia e Lushnjes ka bërë me dije se mëngjesin e sotëm se një person ka mbetur i plagosur në rrethana ende të paqarta.

Policia thotë se 65 vjeçari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi:

Lushnjë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 05:00, në fshatin Ngurrëz e Vogël, Lushnjë, në territorin e jashtëm të banesës së tij, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi F. V., 65 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Ndërkohë shërbimet e Policisë vijojnë krehjen e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here