Lajm i fundit/ Po ndodh ajo që u paralajmërua, Sali Berisha Jep Njoftimin URGJENT –

0
733


Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë pak më parë me një njoftim ku bën me dije se nesër do të mbajë Foltoren e tretë në Vlorë.

STATUSI NGA SALI BERISHA

Njoftim!

Diten e shtune me date 25 shtator ne ora 18:00 ne Pallatin e Kultures ne Vlore do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Vlores te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sbauto”>Ftoj demokratet dhe demokratët e Vlores te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here