Lajm i Fundit/ Sali Berisha nuk ndalet, bën lëvizjen urgjente që ‘do trondisë’ Lulzim Bashën –

0
442

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka dalë me një status në rrjetin social Facebook ku njofton se sot në orën 18:00 do të jetë në Vlorë në Pallatin e Kulturës me anëtarë dhe mbështetës të Partisë demokratike në këtë qark.

“Mirëmëngjes miq me këtë video nga festimi i 100-vjetorit të Pavarësisë në Vlorë!  Sot në ora 18:00 në Pallatin e Kulturës, “Foltorja” me demokratët e Vlorës!” shkroi ish-Kryeministri në Fb.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here