Lajm jo i mire/ Florian Marku dështon në matjen e parë, duhet të humbasë patjetër peshë që të…

0
487

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan për titullin ndërkombëtar në peshat e mesme.

Tanimë dy boksierët kanë dalë në matje zyrtare, por shqiptari ka rezultuar mbi peshën e lejuar.

Shqiptarit i janë dhënë dy orë kohë që të humbas kilogramët e tepërt dhe të dal për tu matur përsëri me Prodan.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here