“Më morën peng 20 veta”, vëllai i Fabio Dushkut-Kozakut: Nëse do takim…

0
43


Vijon “seriali: mes Kozak Braçit që njihet si “Mbreti i Instagramit” dhe Daniel Dushkut.

Ky i fundit vëllai i Fabio Dushkut i cili pak ditë më parë bashkë me tre persona të tjerë e mori në makinë dhe e detyroi të fyente veten.

Nëpërmjet një videoje, Dushku thotë se nuk janë përdorur mjete të forta nga ana e tyre kur morën Kozakun.

Por pranon se i “kanë dhënë vetëm ca shuplaka”.

“Jo 8 makina, jo 30 vetë. Nuk ka lidhje fare. Kemi qenë katër veta, të kemi marrë të kemi futur në makinë, të kemi fut ca shuplaka, për arsye se na ke shajt familjen. Boll i gënjeve njerëzit majtas djathtas, kalamajtë aty, jo po më kanë ardhur 20 veta me kshu ee ashtu. Se ne s’përdorim ar-më te ty. Ti s’je, ti je thjesht për ca shpulla. Në qoftë se do noj takim, di ku të flasësh, ku të marrësh në telefon. Ku të duash ti. Në rregull? E boll i gënjeve njerëzit”, shprehet Dushku.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here