Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi: Ju presin surpriza të pakëndshme

0
34


Dashi
Sot do beni punet e fundit para se te ndryshoni drejtimin apo te merreni me ceshtje komplet te ndryshme dhe me bashkepunime te reja Do ndryshoj komplet ekuilibrat duke u zvendesuar te vjetrat me te rinj

Demi
Sot do i jepet fund nje cikli dy vjecar ne lidhje me ceshtjet tuaja personale Kete fund mund te mos e jepni ju por partnert tuaj te afert apo dikush qe ka qene prane projeketeve tuaja

Binjaket
Sot do shkeputeni perfundimisht nga nje detyrim dhe pergjegjesi familjare I jepni doren e fundit nje ndertimi ,lyerje marrdheniesh apo retushi ne lidhje me karrieren .

Gaforrja
Nje projekt i rendesishem por pak i lodheshem per ju perfundon ne diten e sotme Do ktheheni ne ceshtje me familjare dhe personale mbas nje rrugetimi disa mujor .Priten mesazhe qe tashme nuk jane me ne doren tuaj

Luani
Disa levizje te kujdesshme ne ceshtjet ekonomike apo disa llogari te hapura dhe stresante sot duhet te marrin fund Nga neser do jeni ne nje rruge te re apo ne nje njohje e ide te re

Virgjeresha
Sforcimi per te qene cdo detaj i perkryer nga sot merr fund por edhe ju sot do merrnit fund nga lodhja nese nuk e pranoni qe tashme ca ishte nga dora juaj e keni bere Nga ditete qe vijne do shihet produktiviteti real i veprimeve tuaja

Peshorja
Bllokimi ne gjykime dhe vleresime pa fund si dhe ne dyshime per veten tuaj do marre fund ne diten e sotme Perpiquni te dilni sa me hapur dhe te ekuilibruar ne stinen e re te vjeshtes

Akrepi
Mund te themi se ishte periiudhe pune por pak e shterpet persa i perket prekjes konkrete te te mirave Nga mbremja fillon dhe gjallerohet psikologjia juaj duke i futur dhe deshire per njerez te rinj

Shigjetari
Konkretisht me disa strategji bashkepunimi me persona qe e dine mire punen e tyre ,keni arritur nje ngitje ne lidhje me punen dhe karrieren Tashme ju duhet pak me shume argetim dhe dalje ne nje ambjent me shoqeror

Bricjapi
Natyra e levizjes me kujdes apo e fshehejes se planeve do perfundoj sonte dhe do jeni perball nje hapjeje te pashmangshme dhe do beheni nje shenjester e dukshme e atyre qe duan tju kundershtojne

Ujori
Do mabarojne nga sot ditet me stres ne lidhje me punen apo rutinen e perditshme Do filloj nje periudhe me e hapur dhe pa llogaritje te shpenzimeve dhe levizjeve

Peshqit
Jeni ne nje faze ku do cliroheni nga nje partner qe kishte shume kerkesa dhe detaje Por do shpetoni edhe nga persona qe ju kishin bllokuar me precizionin e tyre duke ju marre frymen Por tashme fillojne llogarite te jepni apo te merrni

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here