Ndodh çudia e madhe/ Gjykata ‘i vulos fatin’ në mungesë, Avokati i Adriatik Llallës habit me dokumentin që ‘mban në dorë’: Ish-kryeprokurori është…

0
23


Teksa sot Gjykata e Posaçme e Apelit pritet të zhvillojë mbledhjen për të ‘vendosur’ për fatin e ish-kryeprokurorit, Adriatik Llalla, ky i fundit ka braktisur ‘Shqipërinë’ pasi ndodhet jashtë vedin për të marrë trajtim mjekësor.

Llalla prej më shumë se një jave ndodhet jashtë vendit dhe po merr ndihmë mjekësore pasi sipas akt ekspertize të lëshuar nga vetë mjeku dhe të paraqitur nga avokati Sokol Hazizaj është në gjendje të rëndë për jetën.

vijon…

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here