Ngjarje e rëndë, gruaja përfundon në spital nga dhuna e bashkëshortit dhe vjehrrës, arrestohen autorët –

0
27


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjakovë, ku një grua është dhunuar fizikisht nga bashkëshorti i saj dhe vjehrra.

Sipas mediave vendase, viktima nga plagët e marra ka përfunduar në spital.

Ndërkaq, dy të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në paraburgim.

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here