Ngjarje e rende/ Vajza e re dhunohet barbarisht në mes të rrugës nga një djalë dhe një grua

0
661

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kosovë, ku një vajzë e re është dhunuar barbarisht në mes të rrugës nga një djalë dhe një grua.

Mediat kosovare raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Pejë, ndërsa mbetet mister arsyeja e kësaj ngjarjeje.

Pamjet e rënda kanë shkaktuar reagim të ashpër në rrjetet sociale, ndërsa policia po heton.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here