Një tjetër largim televiziv? Ja ku do e shohim Roza Latin

0
64


Në mediat rozë po qarkullon lajmi se moderatorja e njohur, Roza Lati mund të jetë larguar nga televizioni “RTV Ora” pasi me nisjen e sezonit të ri janë publikuar disa nga promot e emisioneve, ku nuk vihet re ai nën moderimin e Rozës.

Ndërkohë që ajo vetë nuk ka mohuar asgjë dhe s’ka reaguar në lidhje me këto zëra.

Siç duket e vërteta është krejtësisht ndryshe pasi burime ekskluzive për “Iconstyle.al” kanë bërë të ditur se Roza Lati nuk është larguar nga “RTV Ora”, por do të rikthehet në muajin janar me ndryshim formati.

Epo, tani jemi gjithë sy e veshë për të mësuar se çfarë ka rezervuar kësaj radhe moderatorja.

Ndërkohë ajo do të jetë pjesë e kastit të aktorëve në serialin televiziv “NINA” që do të nisë së shpejti.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here