Nuk gjen qetësi Macron, i vjen një vezë fytyrës

0
33


Duket se presidenti Francez Emanuel Macron nuk i shpëton incidenteve të pahijshme në publik.

Disa muaj pasi një i ri tentoi t’i binte me shuplakë, sot, një tjetër i ri mori një vezë në dorë dhe e lëshoi në drejtim të presidentit.

Ngjarja ka ndodhur në panairin ndërkombëtar të Gastronomisë. Menjëherë më pas, autoritetet janë future në veprim dhe kanë arrestuar djalin.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here