Përplasja e fortë mes Kryebashkiakut dhe Drejtorit/ Ç’ndodhi sot në Insitucionin e rëndësishëm? Policia shkon urgjent dhe… –

0
48


Pas përplasjeve të ashpra mes kryebashkiakut Dritan Leli dhe drejtorit të Ujësjellës Kanalizimeve Vlorë, Shkëlqim Leskaj një lëvizje blic ka ardhur sot.

Drejtuesja e re Elona Hodaj e shoqëruar nga policia private është paraqitur sot në zyrë.

Drejtori i Ujësjellës Kanalizime Vlorë, Shkëlqim Leskaj, një ditë më parë shpërndau për mediat lajmin se qëndronte në krye të detyrës, por bëhet me dije se ditën e sotme është larguar nga detyra.

Leskaj ka bërë dorëzimet pasditen e djeshme ndërsa është çregjistruar edhe nga QKR.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here