Sherret, akuzat dhe kërcënimet/ Lulzim Basha merr vendimin e papritur në PD…. –

0
48


Një lëvizje blic nga kryedemokrati Lulzim Basha.

Ky i fundit bëhet me dije se do të mbledhë në orën 16:00 Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike, por nuk dihet ende se çfarë do të diskutohet.

Kujtojmë se në mbledhjen e disa ditëve më parë, pati debate të forta mes demokratëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here