T/merri në Shëngjin mes afganëve, dalin detaje të reja të rënda mbi ngjarjen

  0
  62

  Detaje te reja lidhur me ngjarjen e rende qe ndodhi ne Shengjin. Nje afgane 26 vjeçe ka pl/agosur me mjet prerës bashkëjetuesin e saj shtetasin M.K., 33 vjeç.
  Lezhë/Informacion paraprak
  Më datë 23.10.2021, në Shëngjin Lezhë, në ambientet ku janë akomoduar shtetasit afganë, si pasojë e një konflikti të çastit, shtetasja afgane Z.K., 26 vjeçe ka plagosur dy/shojet me mjet prerës bashkëjetuesin e saj shtetasin M.K., 33 vjeç, i cili është transportuar në spitalin Rajonal Lezhë, jashtë rrezikut për jetën.
  Grupi he/timor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes. /korrieri

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here