Tragjike/ Aksident i rëndë, plagoset 56- vjecari i cili po…

0
316

Policia e Elbasanit njofton se një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Elbasan – Peqin.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në fshatin Murras, kur një mjet ende i paindetifikuar , ka aksidentuar shtetasin V.H , 56 vjeç, banues në Cërrik, i cili po qarkullonte me biçikletë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë: Elbasan / Informacion paraprak Më datë 24.09.2021,rreth orës 20:05, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Murras , një mjet ende i paindetifikuar , ka aksidentuar shtetasin V.H , 56 vjeç, banues në Cërrik, i cili po qarkullonte me biçikletë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe zbardhjen e shkaktut të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here