Tregoi publikisht në emision live se është gay/ Shoku i ngushtë hakmerret keq ndaj Teas, i publikon… –

0
799


Ish-konkurrrentja e Për’Puthen, Tea Trifoni gjatë emisionin Goca dhe Gra zbuloi publikisht se shoku i ngushtë I saj  të cilin mediat deklaruan se është I dashuri, është gay.

“Jam gjykuar shumë për këtë gjë. Tea i ndërron të dashurit shumë shpesh. Unë jam shoqëruar shumë kohë me një mik timin. Ai është gay. Unë kam dalë me të në një bar, më kanë bërë foto mua dhe atij që nuk është fare publik dhe s’ka dashur të dali. E nxjerrin portalet dhe thonë Tea me të dashurin misterioz. Shkoj me të në Dubai dhe thonë Tea me sheikun e Dubait. Është i njëjti person. Madje unë nxjerr shokun dhe shoqen të dy bashkë, ata presin shoqen dhe nxjerrin djalin”, tha Tea gjatë emisionit “Goca dhe Gra”.

Djali, i cili quhet Gerald, ka publikuar në Instastory një foto të Teas pa filtra dhe pa make up. Me shaka, ish-konkurrentja e ka konsideruar si “hakmarrje” nga ana e tij për deklaratën e bërë dje.

“Geri hakmerret dhe më poston pa filtra e pa make up”, ka shkruar ajo.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here