Tronditet Divjaka/ 58-vjeçari vret gruan me armë gjahu dhe më pas vret veten (Emrat)

0
408

Divjaka është tronditur pasditen e sotme nga një krim i rëndë në familje.

Dyshohet se një 58 vjeç, ka vrarë me armë gjahu në banesë bashkëshorten e tij dhe më pas ka vrarë veten.

“BalkanWeb” mëson se dy viktimat janë Hekuran Rrasa dhe Fëllënxë Rrasa.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lushnjë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Divjakë/Informacion paraprak

Në fshatin Babunjë, Divjakë, dyshohet se shtetasi H. Rr., 58 vjeç, ka vrarë me armë gjahu në banesë bashkëshorten e tij, shtetasen F. Rr., 45 vjeçe dhe më pas ka vrarë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lushnjë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here