Uh tmerr/ Tjetër krim brenda familjes, burri i merr jetën gruas dhe djalit 5-vjeç, dhe ajo që bën më pas na trondit

0
28


Një tragjedi e rëndë ishte ajo që ndodhi para pak ditësh, ku 39-vjeçari Alexandro Riccio, vrau bashkëshorten dhe djalin e tyre 5-vjeç. Mësohet se autori i krimit është vetëvrarë në qeli.

Agjentët e burgut thanë se ata e kanë gjetur Riccion pa shenja jete në të gdhirë të së dielës.

Kujtojmë se ai vrau gruan dhe djalin me thikë e më pas u hodh nga ballkoni i apartamentit, për të kryer vetëvrasje.

Por asokohe ai ia doli që të shpëtonte me disa lëndime në trup.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here