URGJENTE/ Tronditet qyteti, djali nga Shkodra qëllon me armë një vajzë, dalin detajet e para –

0
454


Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Bëhet me dije se një vajzë ka mbetur e plagosur me armë zjarri pranë poliklinikës së qytetit.

Burime bëjnë me dije se policia ka arrestuar të riun shkodran që ka qëlluar më armë zjarri ndaj saj.

E reja është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Vlorës, ndërkohë që nuk dihet ende gjendja e saj shëndetësore.

Policia ka rrethuar zonën dhe hetimet për ngjarjen vijojnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here