URGJENTE/ Tronditet sërish vendi ynë, Pë*dhunohet 28-vjeçarja

0
43


Një ngjarje e rëndë ka tronditur Sarandën. Një 28-vjeçare është pë*dhunuar dhe policia ka vënë në pranga autorin e ngjarjes S.SH.

“Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, shtetasi S. Sh., pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 28-vjeçare”, njofton policia.

Po në Sarandë është vënë në pranga një 31 vjeçar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin T. M., 31 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij”, bën me dije policia.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here