Vjen lajmi i shumëpritur, pritet dita e Dasmës, zbulohet ftesa ndaj të ftuarve, ja kur Martohet Rudina dhe Marku (Foto) –

0
82


Moderatorja Rudina Dembacaj dhe Mark Marku kanë bërë gati ftesat për dasmën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja, përmes një video në “Instastory”, ku tregon ftesën dërguar të ftuarve.

“Rudina Dembacaj e Mark Frroku! Me bekimin e fëmijëve tanë, Viktoria, Leonard, Erta dhe Mara, dëshirojmë që ta kurorëzojmë dashurinë tonë përpara Zotit, familjarëve dhe miqve që na gëzojnë jetën! Ndaj do të ishim të lumtur, t’ju kishim në festën tonë të paharrueshme, ditën e Premte, 1.10.2021, ora 19:00.

Lutemi, konfirmimin Tuaj sa më herët”, thuhet në ftesën e ceremonisë. Adresa: Qendra e Juzeiteve “Anton Luli”, Vaqarr, Tiranë.

Sakaq, vlen të theksohet se ceremonia do të zhvillohet më datë 1 tetor.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here