Recent Posts

Posted in Uncategorized

Imunologu Sulçebe flet për vak sinën kineze: Efektin e shohim pas dy muajsh

Imunologu i njohur Genc Sulçebe ka rekomanduar të gjithë qytetarët që të vaksinohen. Gjate një intervistë ai tregoi se vaksina kineze ka…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

E rëndë në Fier, 30-vjeçarja ndërron jetë gjatë lindjes së fëmijës

FIER Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në maternitetin e qytetit të Fierit. Nga informacionet paraprake, bëhet me dije se një grua…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Imunologu Sulçebe flet për vak sinën kineze: Efektin e shohim pas dy muajsh

Imunologu Genc Sulçebe ka rekomanduar të gjithë qytetarët që të vaksinohen. Ai në një intervistë tha se vaksina kineze ka një efektivitet…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Femrat “ultimatum” Bashës: Po nuk mbajte fjalën do të të qepemi në Instagram dhe…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me gra profesioniste të fushave të ndryshme, ku bashkëbiseduan për çështje të ndryshme që shqetësojnë…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

“Andi ka vajtur në Përputhen për të kapur Borën”/ Habit Arjoni, nxjerr faktet

  Konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, ka tërhequr jo rrallë vëmendjen me deklaratat e tij të herëpashershme në rrjete sociale. Disa ditë më parë, ai…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

LAJM I FUNDIT/ Vjen lajmërimi, çfarë do të ndodhë ditët në vijim në Shqipëri, merrni masa

Java do të nisë me mot të qëndrueshëm me diell e vranësira hera herës mesatare e lokalisht të dendura. Prej ditës së martë e deri…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Kam udhetuar ne te ardhmen, djali pretendon se di fundin e botes

Një “udhëtar në kohë” pretendon se ka zbuluar ditën kur bota do të marrë fund. Në një video të publikuar në TikTok, ai zbuloi datën…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

24 vjeçari bie ne dashuri në korçaren, e gënjeu për rrogën dhe punën por ja çfare i ndodhi me pas…

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare është bërë Ramiz Debreshi, 24 vjeç me origjinë nga Dibra, por që ka…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Sali Berisha habit me deklaraten: Në 25 prill shumica e shqiptarëve do votojnë Partinë Socialiste!

Ish-kryeministri Sali Berisha tani që na ndajnë pak ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, ndanë takimet që bëjnë kandidatët për deputetë të…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Mbyllja e stadiumeve/ Ura mbushet plot me tifozë për një ndeshje te kategorise se dyte

Fotografia e publikuar vjen nga ndeshja e Kategorisë së Dytë, mes Sopotit dhe Shkumbinit. Edhe pse nuk lejohet hyrja ne stadium, interesi…

Continue Reading...