Mbyllja e stadiumeve/ Ura mbushet plot me tifozë për një ndeshje te kategorise se dyte
Fotografia e publikuar vjen nga ndeshja e Kategorisë së Dytë, mes Sopotit dhe Shkumbinit.

Edhe pse nuk lejohet hyrja ne stadium, interesi për ndeshjen duket i lartë.

Mes njerëzve që kanë mbushur urën duket se nuk ka as distancim fizik, madje disa prej tyre nuk kanë as maska, raporton panorama.

Në foto shihet një grumbull i madh tifozësh, që qëndrojnë pranë një ure në afërsi të stadiumit, duke ndjekur derbin mes Sopotit dhe Shkumbinit, që përfundoi në barazim 1-1


Previous articleNdahet nga jeta në moshën 38 vjeçare ylli i Big Brother, lajmi konfirmohet nga miku i saj

.

Share:

Author: adminrda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *