Aksident i shumëfishtë në Rinas, mes makinave dhe Autoshkolla, 4 automjeve bëhen copë, mësohet se ka… –

0
98


Një aksident ka ndodhur pak më parë në Rinas ku 4 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, ku një prej tyre është një autoshkollë.

Ende nuk dihen nëse ka të lënduar, ndërsa si pasojë e aksidentit është bllokuar krahu i rrugës që të çon nga Rinasi drejt Tiranës.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here