Bes Kallaku ka dy fjalë me Xum Allushin, ja për cfarë bëhet fjalë

0
503

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija, është kthyer në personazhin më të njohur e të komentuar në rrjete sociale, e cila ka fituar zemrat e të gjithëve. Së fundmi, Ijen e Besit e ka imituar humoristi Xum Allushi, i cili shfaqet në një serë me domate e kastraveca dhe i jep një mesazh Besit.

Në video, Xumi shprehet se domatet e tij janë më të mira se të Ijes, ndërsa Besi ja kthen me humor në komente: “Ti i paske pomodorini, Ija ime i ka zemër kau, kurse tronglli jot u thyka me tparën. Tronglli Ijes sime të thy kaptinën.”- shkruan Besi, të cilit Xumi ia kthen:

“O të keqen Ija ty, ne knej i thomi domate qershi. Ju skifterat e Italisë lloj-lloj llafesh po na sillni knej mi t’keqen nona, çire janë kta pomodorini.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here