Sëmundja i mori jetën, mesazhi i Hueyda El Saied që nuk e kishte kuptuar...

Lajmi për ndarjen nga jeta të artistet Hueyda El Saied pas betejës së saj me kancerin e gjirit trishtoi të madh dhe të...

Masat anti-Covid i mbyllën burrat dhe gratë në shtëpi, ky shtet regjistron lindje si...

Në vendin në ekstremin verior të Europës, ka shumë nga ata të cilët kanë përfituar nga mbyllja për shkak të pandemisë për të...

5 nxënës të shkollës “Ismail Qemaili” vdiqën në aksident, mësuesit dhe shokët e klasës...

Nxënësit dhe mësuesit e shkollës fillore “Ismail Qemali” në Çair të Shkupit kanë marshuar sot në nder të 5 nxënësve që humbën jetën...

E zë korrenti, vdes në vend një person

DURRES Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës. Burime, bëjnë me dije se një person e ka zënë korrenti brenda kabinës elektrike, e për...

Sherr me thika mes adoleshentëve në Tiranë, niset me urgjencë drejt spitalit 17-vjeçari

TIRANE Ditën e sotme rreth orës 14:30, në Laprakë, në rrugën “Gjergj Legisi” dyshohet se pas një konflikti të çastit me një bashkëmoshatar të...

Devijohet trafiku në Tiranë, ARRSH: Oraret dhe rrugët që duhet të shmangni

Gjatë natës së datave 25 dhe 25 nëntor (sot dhe nesër) do të devijohet trafiku nga Ura e lumit Lana deri te kryqëzimi...

Aksidenti tragjik me 46 viktima/ Publikohen pamjet 3D, si ndodhi përplasja në Bullgari

Mediat e vendit fqinj, kanë publikuar një video 3 D, ku tregohen detaje se si ndodhi aksidenti tragjik në Bullgari, ku humbën jetën...

Fifi humbi ndjenjat live, reagon motra e saj: Më fal që nuk jam aty

Mbrëmjen e djeshme Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit live, pas një debati me Balinën. Ajo kërkoi të dilte nga shtëpia, por...

Pamjet/ Familjarët e Mateos hyjnë në shtëpinë e tmerrit, ndezin qirinj në vendin ku...

Një javë pas krimit makabër në Grecalli të Fierit, familjarët e 8-vjeçarit Mateo Vasiu kanë hyrë në shtëpinë e tmerrit, ku Klodian Çalamani...

Flet njeriu që pa me sy i pari tragjedinë shqiptare: Nuk e kuptoja gjuhën...

Ilija Nikollov nga Bullgaria ishte i pari që arriti në vendin e aksidentit tragjik që u mori jetën 46 shqiptarëve nga Maqedonia. Nikollov...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Ngjarje e dhimbshme në Korçë/ Emigranti gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshohet...

Gjendet i pajetë një shtetas i huaj në malin e Moravës. Bëhet fjalë për një djalë, rreth moshës 27 vjeç i dyshuar si shtetas...

Turqit në radhë për të blerë bukë/ Cfarë po ndodh?

Rënia e vlerës së lirës dhe rritja e inflacionit, ka bërë që shumë qytetarë të Stambollit, të rreshtohen para kioskës së bashkisë ku shitet...

E tmerrshme/ Avioni u rrë.zua në det 4 minuta pasi u ngrit/ Ja fotoja...

Mediat e huaja kanë zbuluar mesazhin dhe foton e fundit te një nënë, e cila ishte në bordin e avionin indonezian, para se ai...
error: Alert: Content is protected !!