”Ke marrë burrat e të tjerëve”/ Bieta Sulo ia bën tetë me dy Roza...

Mesa duket “sherri” mes dy moderatoreve Roza Latit dhe Bieta Sulos nuk ka për të përfunduar. Dy ditë më parë ka qenë Roza ajo...

Si po “zhduken” të rinjtë shqiptarë në Britani?

Mijëra shqiptarë kanë udhëtuar në mënyrë ilegale drejt Britanisë së Madhe, aty ku kanë nisur një jetë tjetër larg Shqipërisë. Një jetë jo të lehtë...

“I’m daddy’s little princess”! Kush janë vajzat më të pasura të Tiranës? Jeta e...

Nga Kasilda Curri Dje ju njohëm me djemtë më të pasur të Tiranës që e kanë një jetë luksoze falë të ardhurave nga baballarët e...

Gruaja nga Tirana: Kush te doje tme kontaktoje, shes mbiemrin per ato qe kane...

“Është martuar për letra” është një shprehje që e kemi dëgjuar prej disa vitesh tashmë për të rinjtë shqiptarë që martohen jashtë vendit për...

U zunë për një vend në lokal, ja dy zyshat që futën në sherr...

Djathtas është mësuesja e historisë në shkollën “Andon Zako Çajupi” Domenika Toptani 53 vjeç e cila ditën e djeshme u përfshi në një përleshje...

Nuk po bej asgje turpi, Arber Hajdari reagon ndaj fansave qe e akuzuan per...

Big Brother VIP nisi këtë martë sezonin e ri pas 4 vitesh pushim. Vëmendja ishte shumë e madhe, për banorët dhe opinionistët që merrnin...

Bamirësi Arbër Hajdaraj zhgënjen ndjekësit, shfaqet me xhaketë 1 mijë euro në emision

Këtë të martë filloi Big Brother Albania ku në rolin e opinionistit u shfaq bamirësi 26-vjeçar Arbër Hajdari. I biri i kryeinspektorit të Ramës, Shkëlqim...

I kaloi jeta para syve, shufra e hekurit i shpon xhamin e kamionit, por...

Një shofer 49 vjeçar pa tme.rrin me sy kur një shufër prej çeliku 1.8 metra u u pë.rplas në xhamin e tij, ndërsa po...

Shkoi në banjë publike sapo u kthye nga Kina, Kim Jong Un ekz ekuton...

Një zyrtar i Koresë së Veriut është ekz.ekutuar nga autoritetet, pasi shkoi në një banjë publike në vend që të qëndronte në kar.antinë, pas...

Shenjat e HOROSKOPIT dhe premtimet, ja kush i mban dhe kush jo

Sa herë na kanë bërë një premtim dhe e kemi pyetur veten nëse mund t’i besojmë? Po kështu, të tjerët do të pyesin nëse...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Ngjarje e dhimbshme në Korçë/ Emigranti gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshohet...

Gjendet i pajetë një shtetas i huaj në malin e Moravës. Bëhet fjalë për një djalë, rreth moshës 27 vjeç i dyshuar si shtetas...

Turqit në radhë për të blerë bukë/ Cfarë po ndodh?

Rënia e vlerës së lirës dhe rritja e inflacionit, ka bërë që shumë qytetarë të Stambollit, të rreshtohen para kioskës së bashkisë ku shitet...

E tmerrshme/ Avioni u rrë.zua në det 4 minuta pasi u ngrit/ Ja fotoja...

Mediat e huaja kanë zbuluar mesazhin dhe foton e fundit te një nënë, e cila ishte në bordin e avionin indonezian, para se ai...
error: Alert: Content is protected !!