Analisti i njohur përplaset me makinë në derën e një biznesi

Analisti Roland Lami është kapur nga policia, pasi ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me derën e një biznesi. Arrestimi i tij...

Bebi Shqiptar ne Itali qe u operua ne barkun e nenes behet 1 muajsh,...

Sot është bërë 1 muajsh foshnja , i cili u operua në zemër brenda barkut të nënës shqiptare, në Bolonja të Italisë. Ndërhyrja e ndërlikuar...

Analisti i njohur përplaset me makinë në derën e një biznesi

Analisti Roland Lami është kapur nga policia, pasi ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me derën e një biznesi. Arrestimi i tij...

Tragjedi në SHBA/ Aktori i famshëm vret padashje fotografen gjatë xhirimit të filmit

Një grua mbeti e vrarë dhe një burrë u plagos nga të shtënat me armë zjarri në xhirimet e filmit “Rust”, një film...

Ngjarja me 4 rusët, avokati Meminaj: Shqipëria u zgjidh qëllimisht për këtë tragjedi

Avokati Bledar Meminaj ka deklaruar se ngjarja me katër anëtarët e familjes ruse që u gjetën të pajetë, është zgjedhur qëllimisht për...

E rëndë/ Me harqe e shigjeta, një person qëllon qytetarët në Norvegji

Një ngjarje sa tronditëse, aq dhe e pazakontë është shënuar mbrëmjen e sotme në një qytezë në periferi të Oslos në Norvegji. Një person ka...

“Jam mundu me mbajt mendjen”, humbi vëllain në aksident por shoferi doli për 48...

Paulin Prengaj, një i ri nga Burreli ka 6 vite që kërkon drejtësi për vëllanë që humbi. Ai u përplas nga një furgon,...

Burri ndërton shtëpinë rrotulluese 360 gradë sepse gruaja nuk pëlqente pamjen (Video)

Një bashkëshort nga Bosnia ka ndërtuar një shtëpi që rrotullohet 360 gradë rreth boshtit të saj teksa përpiqet të fitojë dashurinë e gruas së...

“Mos të takofsha në ajrose, do e shohesh cdo i bej familjes tende”, Arbër...

Pasi dështoi për tu arratisur së bashku me të burgosurin Fatmir Pjetri, Arbër Çekaj u shfaq i buzëqeshur nga ky kafaz ku dhe dëgjoi...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Ngjarje e dhimbshme në Korçë/ Emigranti gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshohet...

Gjendet i pajetë një shtetas i huaj në malin e Moravës. Bëhet fjalë për një djalë, rreth moshës 27 vjeç i dyshuar si shtetas...

Turqit në radhë për të blerë bukë/ Cfarë po ndodh?

Rënia e vlerës së lirës dhe rritja e inflacionit, ka bërë që shumë qytetarë të Stambollit, të rreshtohen para kioskës së bashkisë ku shitet...

E tmerrshme/ Avioni u rrë.zua në det 4 minuta pasi u ngrit/ Ja fotoja...

Mediat e huaja kanë zbuluar mesazhin dhe foton e fundit te një nënë, e cila ishte në bordin e avionin indonezian, para se ai...
error: Alert: Content is protected !!