Humb jetën 53-vjeçari shqiptar në Itali/ Përplaset nga furgoni

Një 53-vjeçar shqiptar i quajtur Hazbi Hajdini ka ndërruar jetë në Itali pasi ditën e djeshme u përplas nga një furgon në Savignano sul Panaro. Ai u dërgua me urgjencë në spitalin Maggiore në Bolonja por për fat të keq nuk ia doli të mbijetonte….

E tmerrshme/ Pedofili ngacmon 13-vjeçaren në Tiranë: A shikon ça jete ka ardh tani o zemër?! Kapitalizëm!

Emisioni Stop në Tv Klan denoncon rastin e një pedofili që ngacmonte seksualisht një vajzë të mitur 13-vjeçare. Ka qenë babai i vajzës i cili denoncoi në redaksinë e Stop shqetësimin që kishte. Sipas tij, vajzës i ra një numër privat dhe 13-vjeçarja u përgjigj…

Aksidenti rëndë në Shkodër/ 15 vjeçari pa patentë del nga rruga dhe përplas “Benz-in”, pasagjeri dërgohet me urgjencë në spital

Dy adoleshentë R. S., 15 vjeç dhe E. S., 16 vjeç banues në Dobraç janë plagosur mbrëmjen e sotme në Shkodër si pasojë e një aksidenti. Sipas policisë, rreth orës 19:30 në lagjen “Partizani” 15 vjeçari pa patentë ka marrë makinën tip “Benz” dhe së…

Rudina Dembacaj zbulon sekretin që ‘tronditi’ Mark Frrokun/ Nuk pritej!

Moderatorja Rudina Dembacaj i ka bërë të gjithë ndjekësit kuriozë në rrjetet sociale, duke premtuar se do të tregonte një sekret të jetës së saj. Ditën e djeshme, ajo ka treguar se kishte parë letra Tarot dhe i kishin thënë se në moshën 42-vjeçare do…

Ja kush hidhet nga ballkoni/ Tronditen Jaman dhe Seher, detajet nga “Amaneti”

Jaman zbulon se Zija nuk po pi ilaçet që i ka rekomanduar doktori. Ndërkohë Seher i shpreh atij dhimbjen për motrën e saj. Jaman ka frikë se Seher do ndryshojë nëse e mëson të vërtetën. Neslihan dhe Adalet shkojnë të takojnë familjen e Borës, por…

E mbani mend Marielin e “Big Brother”? Nuk jua merr mendja me çfarë merret ai sot/ “Nxirre luanin” (FOTO)

Me siguri, e keni përdorur për shumë kohë shprehjen e famshme të “Big Brother Albania 4” ‘nxirre luanin Mariel’. Marieli ka qenë një ndër protagonistët e edicionit të 4-ët të ‘Big Brother’. Dhe me siguri e mbani mend dhe për karakterin e veçantë dhe për…

Reagon për herë të parë Trixa: Donaldi të më…/ Në gjendje të rëndë psikologjike?

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka ndarë me të gjithë dashamirësit e saj mënyrën se si po e përjeton daljen nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Në një postim në profilin e saj në Instagram, Ramosaj shkruan se ka qenë e heshtur katër ditët e para pas…

Ngjarje e rëndë!/ 7-vjeçarja sulmohet për vdekje nga një tufë qensh endacakë

Një vajzë shtatëvjeçare në Rusi është vrarë nga një tufë qensh endacakë teksa po kthehej në shtëpi nga shkolla. Margarita Kanorskai, 7 vjeç e cila u sulmua nga tufa e qenve ishte fëmija e vetëm i pilotit të Forcave Ajrore Ruse, Major Anton Kanorsky, i…

Armina Mevlani i rikthehet deklaratës së ‘bujshme’: Nuk më keni kuptuar, unë thashë që…/ “Do e falja tradhëtinë nëse ndodh vetëm një natë”

Moderatorja Armina Mevlani ka folur këtë të martë për deklaratën e saj që do ta falte një tradhëti vetëm për një natë, por jo një lidhje paralele. “Nëse tradhtia ndodh për një natë, gabim i një here, mendoj se të gjithë e meritojnë një mundësi….

Aksident tragjik në Itali, humbin jetën pesë të rinj/ Shoferi shqiptar: S’kisha faj, por më rëndon në ndërgjegje

Një aksident i rëndë ndodhi të shtunën e kaluar në Rezzato të Italisë si pasojë e të cilit humbën jetën pesë të rinj që po udhëtonin me një automjet tip “Wolkswagen”. Ata u përplasën me një autobus që drejtohej nga shqiptari Vangjel Tuslluku. Ai po…