Posted in Uncategorized

Njëherë e një kohë i linte shqiptarët pa mend me format e saj/ Shkëndija Mujaj e thotë me të madhe: Jam mbuluar tani, jam e virgjër

Dikur e njihnim si këngëtare, mirëpo ka kohë që më nuk po këndon, nuk po sjellë risi në muzikë. Shkendije Mujaj më tepër mbetet aktuale…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Flet Hoxha Shefqet Krasniqi/ A duhet të agjërojnë ata që kanë kaluar Covid-19

Hoxha Shefet Krasniqi, ka folur rreth asaj se a duhet ta agjërojnë muajin e Shenjtë të Ramazanit personat të cilët kanë qenë të p rekur…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

U prish dynjaja thuaj/ Lulit 64-vjece që do burrë i del sheshit: Ja drodhi dhe minifundi

Që me hyrjen e saj në ”Për’puthen” Luljeta nga Fieri 64 vjeçe tregoi se ajo është një natyrë pa kompleke. Po ashtu të gjithë e…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Sapo u kthye nga pushimet/ Gruaja e Ermal Fejzullahut gjen atë që s’ja priste mendja në derë të shtëpisë

Të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë imazhe nga jeta e tyre me ndjekësit e tyre të shumtë dhe për këtë ata…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Do i përkushtohem…/ Eneda Tarifa rrëfen për herë të parë pse iku nga Portokallia

Eneda Tarifën së f undmi e kemi parë shumë të angazhuar në muzikë, ku ka publikuar dy videoklipe njëri pas tjetrit, “Dashuri siberiane” në muajin…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Djali i Ramës habit me veprimin/ Ik sapo i përmendet emri

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu duket se kohët e f undit pret një përgjgije nga dikush. Në rrjetin e tij social Instagram ai poston…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Rama bën premtimin e madh që nuk e priste njeri/ Do jap 50 milionë për të rinjtë

E diela elektorale e Edi Ramës dhe Erion Veliajt, iu dedikua të rinjve të cilët përmes qendrës TUMO në kryeqytet janë angazhuar në trajnimet e…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Lulit 60 e kusur vjece i ndizet llamba e kuqe ja merr këngës/ Një nga djemtë e Përputhen ja thotë hapur: Të ishe 20-vjet më e re do të kisha marrë unë

Luljeta Nallbani 64-vjeçarja nga Fieri është një nga figurat më të përfolura të ”Për’puthen” plus 40. Ajo njihet për natyrën e saj pa kompekse dhe…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Përlot 20-vjecarja shqiptare në kërkim të hallës/ Më ka marrë shumë malli, kam 7-vite pa e parë

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, ka qenë e ftuar një vajzë 20 vjeç e quajtur Alfrida e cila dëshiron që të takojë hallën…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Paska qenë thëngjill i mbuluar, Tea fotografohet në momente private me një djalë

Tea dhe Bearti kanë qenë dy ndër personazhet më të komentuar në media përgjatë kohëve të fundit. Dyshja i dhanë fund lidhjes në mënyrë të…

Continue Reading...