“Çfarë kali je …”, dalin pamjet skandaloze, këshilltarja i hipën mbi shpinë kryetarit të Bashkisë –

0
696


Nje video eshte bere virale ne rrjetet sociale, pasi ne te shfaqet këshilltarja e kryetarit të bashkisë në Maqedoninë e Veriut e cila i ka hipur mbi shpinë kryetarit.

“Çfarë kali je …”, thotë vajza dhe të dy qeshin.

Videon e gjeni ketu: https://www.youtube.com/watch?v=816rjY9eIXE

Sipas mediave vendase mësohet se bëhet fjalë për Olga Babiq, një punonjëse e Administratës së qytetit Banja Lukës, e cila është krahu i djathtë e kreut te bashkise.

“Ti e drejton shpinën dhe më merr jakën, sikur frenat të ishin nga një kalë …”, thotë Stanivukoviq, ndërsa vajza e ulur në kurriz bërtet “ojha”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here